Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Apteczka zakładowa, metalowa

Apteczka pierwszej pomocy to niewielkie „pudełko” w czerwonym kolorze z widniejącym na niej białym znakiem krzyża, które jest niezbędnym elementem wyposażenia każdego zakładu pracy w tym budynków i hal produkcyjnych oraz biur. Zwykle zawieszona jest na ścianie pomieszczenia biurowego bądź hali w widocznym i łatwo dostępnym miejscu. Jej zawartość powinna zawierać niezbędne środki i materiały do udzielenia pierwszej pomocy przedmedycznej.

Wkład apteczki znajdująca się na wyposażeniu zakładu powinna być dostosowana do specyfiki i charakteru firmy, w której się ona znajduje. W każdej bowiem branży zagrożenia są nieco inne. Bez względu na specyfikę firmy apteczki zakładowe czy biurowe powinny posiadać na wyposażeniu: jednorazowe rękawiczki, bandaże o różnych wielkościach, gazowe gaziki o różnych wielkościach, plastry, opaski, chustę trójkątną, agrafki, nożyczki, koc termiczny, instrukcję udzielania pierwszej pomocy. Różnorodną ofertę apteczek zakładowych i biurowych znajdziecie na stronie apteczki112.pl.

Apteczka din 13157

Apteczki z tej grupy przeznaczone są do stosowania w zakładach pracy. Różnią się one od siebie wielkością, wyposażeniem oraz materiałem, z którego są wykonane. W ofercie dostępna jest zarówno apteczka metalowa - w różnych wariantach, jak i modele wykonane z tworzywa sztucznego, takie jak choćby apteczka DIN 13157.

Apteczka din 13157 doskonale sprawdzi się jako apteczka zakładowa, ponieważ posiada wyposażenie zgodne z normami. Kupując taki model możemy mieć więc pewność, że nie zabraknie w niej najważniejszych rzeczy. W wielu zakładach swoje miejsce znalazła apteczka metalowa. Jest ona bardzo praktyczna, ponieważ pełni funkcję szafki, którą w prosty sposób można przywiesić w ogólnodostępnym miejscu. Dzięki temu podczas wypadku wszelkie opatrunki będą pod ręką, a poszkodowany jeszcze szybciej otrzyma niezbędną pomoc.

 

APTECZKA BDW APTECZKA BDW
Producent: PKMOT
Cena: 29,90 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA K10 DIN 13164 APTECZKA ZAKŁADOWA K10 DIN 13164
Producent: PKMOT
Cena: 48,00 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA K15 DIN 13157 APTECZKA ZAKŁADOWA K15 DIN 13157
Producent: PKMOT
Cena: 77,53 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA K20 DIN 13157 APTECZKA ZAKŁADOWA K20 DIN 13157
Producent: PKMOT
Cena: 118,80 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 20" APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 20"
Producent: PKMOT
Cena: 70,00 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 30" APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 30"
Producent: PKMOT
Cena: 75,00 zł
szt.
zobacz więcej
APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 40" APTECZKA ZAKŁADOWA METALOWA 40"
Producent: PKMOT
Cena: 79,00 zł
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl