Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Apteczka samochodowa do aut osobowych i ciężarowych

Z roku na rok przybywa nowych użytkowników dróg. Obecnie statystycznie każde gospodarstwo domowe dysponuje przynajmniej dwoma samochodami. Jeśli do tego dołożymy jeszcze firmy transportowe i pozostałych użytkowników skala zjawiska jest bardzo duża. Wraz ze wzrostem użytkowników dróg wzrasta również ryzyko dojścia do różnego rodzaju niepożądanych zdarzeń drogowych. W takiej sytuacji warto zachowywać ostrożność i być przygotowanym na każdą ewentualność. Jednym z elementów swoistego rodzaju zabezpieczenia jest apteczka samochodowa z właściwym wyposażeniem.

W ofercie naszego sklepu apteczki112.pl znajdziecie Państwo szeroką gamę apteczek, które koniecznie powinny znaleźć się na wyposażeniu waszego samochodu osobowego czy ciężarowego. Spełniają one najwyższe standardy jakości oraz normy narzucone przez polskie prawo. Stają się one niezbędne w momencie, kiedy dojdzie do wypadku komunikacyjnego. Każda z oferowanych przez nas apteczek posiada na wyposażeniu instrukcję udzielania pierwszej pomocy, co zwykle ułatwia podejmowanie działania, zwłaszcza jeśli działamy pod wpływem stresu, gdyż pozwala uporządkować kolejność podejmowanych działań. Oferujemy również wkłady do apteczek. Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Jesteśmy pewni, iż znajdziecie Państwo model apteczki spełniający Państwa oczekiwania.

Apteczka samochodowa din 13164

Najprostsza apteczka samochodowa nie kosztuje wiele, a podczas zdarzenia drogowego znacznie ułatwia akcję ratunkową. Największą popularnością cieszy się apteczka din 13164, ponieważ jest wyposażona zgodnie z europejskimi normami. Według statystyk prowadzonych przez policjantów, około 70 procent kierowców wozi ją w swoich samochodach. Jest to bardzo duża grupa, jeżeli uwzględnimy fakt, że w Polsce nie ma obowiązku by apteczka samochodowa din 13164 znajdowała się w aucie. Wysoka świadomość uczestników ruchu jest niezwykle istotna i obrazuje, jak istotną rolę pełni apteczka samochodowa. Możemy po nią sięgnąć właściwie w każdym momencie, dlatego daje nam poczucie bezpieczeństwa i spokoju.

W tej kategorii znajdziecie Państwo apteczki przeznaczone do pojazdów zarówno 2, jak i 1 śladowych. Posiadamy apteczki wykonane z tworzyw sztucznych oraz apteczki materiałowe-wodoodporne. W asortymencie sklepu dostępna jest m.in. apteczka DIN 13164, która zgodna jest z normami odnośnie wyposażenia dla apteczek stosowanych w pojazdach. Zapewnia ona możliwość udzielenia pierwszej pomocy w przypadku powstania ran i obrażeń będących wynikiem zdarzenia drogowego, jak i innych wydarzeń. Apteczka samochodowa DIN 13164 to jednak nie jedyna nasza propozycja, w ofercie znajdziesz także warianty zgodne z innymi normami obowiązującymi w krajach europejskich.

 

 

Apteczki do samochodów osobowych i ciężarowych

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl