Opcje przeglądania
Producent

Plum Eye Wash

Narząd wzroku, jakim jest ludzkie oko, jest niezwykle delikatny i wrażliwy na wszelkiego rodzaju uszkodzenia. Dochodzi do nich najczęściej na skutek nieuwagi czy pośpiechu, bądź wskutek wypadków samochodowych. Oparzenia termiczne czy chemiczne w oku, jak również uszkodzenia oka powstałe na skutek dostania się do niego ciał obcych można opatrzyć za pomocą specjalnie do tego celu przeznaczonych preparatów np. płynów Plum. Ich bogatą ofertę znajdziecie w naszym sklepie apteczki112.pl. Korzystając z gotowych preparatów macie pewność, iż pomagacie, a nie szkodzicie. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Produkty do przemywania oczu PLUM dla optymalnej pomocy w przypadku kontaktu brudu, kurzu i innych substancji z oczami. W naszej ofercie znajdziecie Państwo produkty Plum Eye Wash do usuwania ciał stałych oraz Neutral - przeznaczone do neutralizowania kwasów i zasad. Proponujemy także praktyczne stacje, w wersji otwartej oraz zamkniętej - idealne do zawieszenia w zakładzie pracy i nie tylko, wszędzie gdzie istnieje ryzyko powstania urazu oka.

Warto posiadać płyn plum eye wash w apteczce zakładowej, jeśli praca odbywa się wśród pyłu, kurzu lub oparów chemicznych. Wszelkiego rodzaju laboratoria oraz miejsca przetwórstwa drewna i stali to przedsiębiorstwa, w których nasze oczy są szczególnie narażone na uraz. Podczas wypadku, w którym ucierpi tak delikatny narząd jakim jest wzrok, to właśnie czas odgrywa największą rolę. Opatrzenie poszkodowanego płynem plum eye wash w bezpieczny sposób oczyści oko oraz uśmierzy ból. Zachęcamy do zapoznania się z bardziej szczegółowym opisem produktu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl