Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Wyposażenie apteczek

Apteczka pierwszej pomocy - każdy z nas zdaje sobie sprawę, do czego służy, jednak niewielu z nas zadaje sobie trud, by raz na jakiś czas sprawdzić i uzupełnić jej zawartość. Wyposażenie apteczki jak wszystkie inne rzeczy i środki posiada bowiem określony termin przydatności do użycia. Warto dla własnego bezpieczeństwa zadbać o jej aktualne wyposażenie. Trzeba sprawdzać jej zawartość i uzupełnić ewentualne braki.

Wkład do apteczki

Niestety niewiele osób tak robi, a to duży błąd, o którym przekonujemy się najczęściej w momencie, kiedy w sytuacji zagrożenia po nią sięgamy. Na apteczki 112.pl znajdziecie gotowe wkłady do apteczek w atrakcyjnych cenach, które dostępne są od ręki. Dbamy o najwyższą jakość oferowanych przez nas artykułów, wśród naszych propozycji dostępny jest wkład do apteczki DIN 13157 - idealny jako uzupełnienie apteczki w miejscach pracy oraz szkołach, a także szczególnie popularny wkład do apteczki DIN 13164 stosowany jako uzupełnienie apteczek samochodowych i nie tylko. Wybierając wkłady dostosowane do europejskich norm mają Państwo pewność, że będzie możliwe udzielenie prawidłowej pomocy przedmedycznej.

Warto zdecydować się na zakupienie całego zestawu. Kompletny wkład do apteczki din 13157 nie kosztuje wiele, a posiada wszystkie najważniejsze elementy, potrzebne do wykonania pomocy przedmedycznej. Bardzo podobnie sprawa przedstawia się w przypadku apteczek samochodowych. Nie każdy je wozi w swoim aucie, jednak niejednokrotnie są bardzo przydatne. Wkład do apteczki din 13164 doskonale uzupełni w niej braki lub może posłużyć jako wymianę przeterminowanych opatrunków na nowe. Zarówno w pracy, jak i na drodze wypadki się zdarzają i warto być na nie przygotowanym.

Wkład do apteczki DIN 13157 oraz 13164

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl